Організаційна структура науково-дослідної частини

СТРУКТУРА НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЧАСТИНИ (НДЧ) У ОДЕСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ЕКОЛОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ СТАНОМ НА 2016 РІК

Науково-організаційний відділ:

Начальник  НДЧ – к. геогр. н., Лужбін Анатолій Михайлович.

Відповідальний за планово-фінансову діяльність НДЧ – Павленко Стелла Василівна.

Відповідальний за адміністративне супроводження діяльності НДЧ – Недосєкіна Світлана Володимирівна.

Відповідальний за нормоконтроль по НДЧ – м.н.с., Малацковська Світлана Василівна.

Науково-експертний центр моніторингу навколишнього середовища (НЕЦ МНС), керівник – доцент кафедри гідроекології та водних досліджень, к. геогр. н. Гриб Олег Миколайович.

Відділ з комерціалізації науково-технічних розробок:

Начальник відділу – Рикін Іван Сергійович.

Лабораторії та проблемні науково-дослідні лабораторії.

Загальний  фонд НДЧ .

1. ПНДЛ «Комплексне управління водними ресурсами та гідроекологічним станом лиманів», завідувач лабораторією – д. геогр. н., проф., Лобода Наталія Степанівна.
  2. ПНДЛ «Моделювання катастрофічних водопіль на території України», завідувач лабораторією – д. геогр. н., проф., Гопченко Євген Дмитрович.
  3. «Лабораторія кліматичних змін», завідувач лабораторією – д. фіз.-мат. н., проф., Степаненко Сергій Миколайович.
  4. ПНДЛ «Технічні системи моніторингу навколишнього середовища», завідувач лабораторією – к. техн. н., доц., Перелигін Борис Вікторович.
  5. ПНДЛ «Мезомасштабні та конвективні процеси в циркуляції атмосфери», завідувач лабораторією – д. геогр. н., ст. наук. спів роб., Іванов Сергій Васильович.
  6. ПНДЛ «Нові моделі і технології в прогнозуванні стану і безпеки навколишнього середовища», завідувач лабораторією – д. фіз.-мат. н., проф., Глушков Олександр Васильович.

Спеціальний фонд НДЧ

Проблемна науково-дослідна лабораторія спеціального фонду НДЧ  (тимчасові творчі наукові колективи).