Освітньо-просвітницький захід–онлайн до Дня Збройних Сил України

миниатюра

День Збройних сил України з’явився ще в 1993 році, а його дата приурочена до дуже важливої події в історії нашої країни. Після проголошення незалежності України почалася підготовка нормативно-правової бази для створення національних збройних сил. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони Про оборону України та Про Збройні сили України. І за два роки, саме 6 грудня було ухвалене рішення відзначати День Збройних сил України.

11 5 9
 12 10 8
13  14 15

7 грудня у гр. В-20, ГМ-20, ГЗ-20 відбувся  освітньо–просвітницький захід-онлайн до Дня  Збройних Сил України під керівництвом ст. викладача кафедри українознавства та соціальних наук Слободянюк О.Р.

Мета  заходу:  сприяти поглибленню знань студентів  з історії  України,  літератури, розвивати розумові здібності, кмітливість і спритність. Виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Збереження народних звичаїв, традицій, свят.

17 6 16

Ініціативу проявили студенти 1 курсу кафедри військовой підготовки університету, гр.В-20: Мельник Н., Д’яченко Б.,  Картамишев В., Вороний І., Бережна Т., Попик О. Активно підтримали  курсантів  студенти гр. ГМ-20, ГЗ-20: Головченко К., Прокопенко К., Шевченко Д., Бренинг М. Студенти підготували цікаві презентації та доповіді про історії героїв АТО, про перспективи розвитку сучасної української армії, заглибилися в історію армії Української Народної Республіки та ЗУНР.  Добірка тематичних українських пісень у виконанні  гурту «Скай», сприяла емоційному забарвленню цілісного сприйняття інформації.

Дякуємо усім участникам!