Ознайомча екскурсія під час практики студентами ІІ курсу Природоохоронного факультету ОДЕКУ на СБО Південна

seminar

Під час проходження студентами груп Е-21 та Е-22 Природоохоронного факультету ОДЕКУ навчальної практики з «Загальної екології (та неоекології)» 11 червня 2018 р. була проведена ознайомча екскурсія на станцію біологічної очистки води «Південна».

1Зі студентами був проведений інструктаж та ознайомча розповідь головним інженером підприємства Васкевичем Андрієм Владиславовичем.

2Доповнила та провела чудову, незабутню ознайомчу екскурсію змінний інженер місцевого диспетчерського пункту Васкевич Олена Іванівна.

3 4

Студенти вперше побачили всі етапи очищення стічних вод: з моменту їх надходження на станцію до стану очищення в межах норми, для подальшого скидання (за допомогою підземного трубопроводу який виходить на 2 км.) в акваторію Чорного моря.

5Очищення вод від сміття на просіювальних сітках

6(4)

Проходження вод до наступної стадії очистки

7Очищення від піску та намулу

8(6)

Біологічне очищення вод

9Розповідають як працюють турбіни для повітряного відсосування намули з резервуару з води перед потраплянням її до відстійників

10

Емоції від екскурсії

11

Група візуально оцінює якість очищеної води перед скиданням її в акваторію Чорного моря у радіальному відстійнику

12

Завершальний акорд екскурсії фото на пам’ять

13

Організатори екскурсії: головний інженер СБО «Південна» – Васкевич А.В.,

аспірант кафедри екології та охорони довкілля – Ткаченко Н.А.

Дякуємо за теплу зустріч, дуже цікаву, інформативну та пізнавальну екскурсію!

Share on Facebook6Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone