Перша робоча зустріч в ОДА з метою вивчення питання маркування та знакування маршрутів активного туризму в Одеській області

5239a90d83522

4 квітня 2018 року за ініціативи управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА, проведено першу робочу зустріч з метою вивчення питання маркування та знакування маршрутів активного туризму в Одеській області. До складу робочої групи було запрошено представників ВУЗів, що готують спеціалістів за напрямом «Туризм», представників департаменту екології та природних ресурсів, Регіональної Ассоціації «Туризм Одеса», ГО «Одеська Обласна Федерація Спортивного Туризму”. Представниками Одеського державного екологічного університету виступили доценти кафедри економіки природокористування, к.е.н. Вартанян Ганна Валеріївна, так.е.н. Дем’яненко Світлана Георгієвна.  На зустрічі було розглянуто можливості створення та моніторингу маршрутів активного туризму, розроблення рекомендацій з організації і проведення робіт із закування та маркування зазначених маршрутів в Одеській області.

viber_image(2) viber_image(1)
viber_image viber_image(3)