Перший міський екологічний ярмарок

74380

В суботу, 27 жовтня 2018 року, у парку ім.Горького відбувся перший міський екологічний ярмарок, організатором якого виступив Одеський державний екологічний університет. Ярмарок викликав велике зацікавлення зі сторони одеситів. І це не дивно, адже основна увага була приділена саме практичному аспекту екологічних знань.

FB_IMG_1541146592226 FB_IMG_1541146467921

До заходу долучились місцеві жителі, які вийшли в парк на прогулянку, запрошені учні та студенти, а також всі небайдужі до теми екології.

FB_IMG_1541146383179Біля сцени розташували півколом своєрідне еко-містечко, де учасники ярмарку виступали з тренінгами екологічної спрямованості та ділились досвідом. Кафедри ОДЕКУ презентували спеціальності, які можна здобути в університеті на таких факультетах:

Ярмарок розпочався з привітальних слів директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради Денисова Віталія Миколайовича.

FB_IMG_1541146393257Яскравим креативним виступом порадували учні школи №92 під керівництвом вчителя біології Сержанової Наталії Миколаївни, які підготували цікавий номер на екологічну тематику.

http://odeku.edu.ua/fakultet-magisterskoyi-ta-aspirant/

А студенти Одеського коледжу комп’ютерних технологій ОДЕКУ виступили з двома гарними номерами: танцювальний колектив “Гравітація” з танцем “Впали в Любов і вдарилися в танці”та студент 1-го курсу Яков Тищенко з піснею “Синя вічність”. Погода радувала сонечком, тож ярмарок проходив в теплій атмосфері.

FB_IMG_1541146631616

FB_IMG_1541146644980

Офіційне відкриття ярмарки відбулося з теплих привітальних слів ректора університету Сергія Миколайовича Степаненко.

FB_IMG_1541146446889

До уваги відвідувачів ярмарку були різноманітні майстер-класи та тренінги. Євген Хлєбніков, відомий в Одесі еко-активіст, проводив майстер-клас з переробки пластику. Кожен бажаючий міг долучитись і зробити якийсь виріб з переробленого матеріалу, дізнатись більше про пластик.

FB_IMG_1541146672593

Учасники екологічного студентського простору Ecoprostir проводили майстер-клас з сортування відходів. Сьогодні сміття є великою проблемою, його кількість зростає щодня, саме тому так важливо уміти та знати, як його правильно сортувати, куди здавати, тощо. Тільки тоді ми зможемо забезпечити чисте майбутнє своїм нащадкам.

Команда Наукового товариства ОДЕКУ провела цікаве еко-опитування гостей ярмарку та підвела підсумки обізнаності мешканців Одеси у питаннях екологічної свідомості. Результати опитування будуть розміщені на сторінках НТ ОДЕКУ.

Для дітей на території парку проводився екологічний квест «Невловимий осетр». Його організаторами були представники Всесвітнього фонду природи «WWF в Україні». Квест вчив дітей бути ближчими до природи та розказав про важливість збереження цих унікальних риб ?.

Аніматори від шоу-театру “Art-joy” створювали веселий настрій та залучали найменших відвідувачів ярмарку до танців та конкурсів.

FB_IMG_1541146656959

Представники проекту Eco Note показували, як виготовляти блокноти з одностороннього браку, а представники проекту Richbike презентували електричний транспорт.

Окрім цього, всі бажаючі могли взяти участь в майстер-класі з виготовлення листівок, проявити свою творчу уяву й залишити собі щось на згадку з ярмарку.

Найбільш активні учасники, які відвідали всі інтерактивні зони й брали участь у майстер-класах, отримали від організаторів призи: ЕКО-сумки від університету та блокноти Eco Note.

Висловлюємо подяку всім хто приєднався до заходу та був частиною організації ярмарку. Дякуємо деканам, завідувачам кафедр, керівникам підрозділів університету та Раді студентського самоврядування ОДЕКУ за активну участь в організації заходу.

FB_IMG_1541146378159

FB_IMG_1541146457396

FB_IMG_1541146515667

Перша екологічна ярмарка відбулась при підтримці благодійного фонду ім. Св. Григорія Просвітителя, дякуємо за підтримку!

Сподіваємось, що цей день був справді цікавим та корисним і розширив знання відвідувачів про екологічний спосіб життя. Також маємо надію, що такий екологічний ярмарок стане доброю осінньою традицією і неодноразово буде проводитись в Одесі.

Детальний фото-звіт за посиланням – АЛЬБОМ

Більше інформації на сторінках:

офіційного сайту ОДЕКУ – http://odeku.edu.ua/

у Facebook – Eko-молодь&Ukraine

та Instagram – eco_odeku

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях #ЕКО разом з ОДЕКУ!


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone