Підсумки конференції MARLENA BSB 139

T1BxkLT62uY

17 вересня 2019 року представник СКП «Ecoprostir» Одеського державного екологічного університету Дмитро Бурлака прийняв участь у тематичній конференції проекту «Новий підхід в усуненні морського та річного забруднення» -MARLENA BSB 139.

MARLENA (Marine and River Litter Elimination New Approach) eMS BSB 139 – Новий підхід в усуненні морського та річкового забруднення, спрямований на об’єднання сил проти забруднення поблизу Чорного моря, річок, територій, що охороняються, та природних заповідників у басейні Чорного моря. Всі 5 цільових регіонів (Туреччина, Болгарія, Румунія, Молдова та Україна) знаходяться в Чорноморському басейні, мають багате біологічне різноманіття і туристичний потенціал. Проект спрямований на спільне підвищення обізнаності громадськості та просвіту з проблем річкового та морського забруднення, цінність біорізноманіття та охорону навколишнього середовища для цільових аудиторій, таких як: молодь, туристи, бізнес, місцеві громади та органи влади, освітні організації. Особлива увага приділяється розвитку екологічно-відповідальної громадськості і екологічної поведінки серед молоді.

Студент ОДЕКУ Дмитро Бурлака  презентував проект СКП «Ecoprostir» – як  громадську студентську організацію, яка є ініциатором  пілотного проекту  щодо впровадження наукового підходу при усуненні морського та річкового прибережного  забруднення PET.  Доповідь викликала зацікавленість та визвала жваве обговорення  серед учасників конференції. Було визнано, що  активність громадських організацій є рушійною силою, у вирішенні екологічних проблем на регіональному рівні, а СКП «Ecoprostir» побажали  успіхів у подальшій  реалізації  екологічних проектів.

1 2 3