Порядок денний 25.05.2017

1. Звіти про роботу методичних комісій за 2016-17 н.р. Доп. Декани ф-тів

Голови комісій

2. Про результати ректорського контролю залишкових знань студентів у весняному семестрі 2016-17 н.р. Доп. Хохлов В.М.
3.Про стан підготовки методичних вказівок до СРС, запланованих на 2016-2017 н.р. Доп. Пісарук Т.М.
4. Про виконання Стратегічного плану кафедрою водних біоресурсів та аквакультури Доп. Шекк П.В.
5. Інформація про заходи, які були зроблені для збільшення кількості зовнішніх посилань на офіційному веб-сайті університету, та про їх ефективність. Доп. Хохлов В.М.
6. Надання дозволу на використання в освітньому процесі конспектів лекцій.  Доп. Соколенко О.Д.
7. Надання рекомендації для затвердження навчально-методичної літератури. Доп. Соколенко О.Д
Різне