Порядок денний 29.09.2016

Порядок денний засідання методичної ради 29 вересня 2016р. о 12г.30 хв. у залі засідань (312 к.).

Порядок денний:

Затвердження плану роботи методичної ради на  осінній семестр 2016-17 н.р.

Доп. Хохлов В.М.

Затвердження планів роботи методичних комісій університету та методичних комісій факультетів на 2016-17 н.р.

Доп. Керівники груп

Декани ф-тів

Звіти деканів факультетів про роботу АК по захисту магістерських робіт та дипломних проектів у 2015-16н.р.

Доп.

Декани ф-тів

Про внесення змін до графіку навчального процесу та робочих навчальних планів поточного навчального року.

Доп. Хохлов В.М.

Про виконання плану підготовки методичних вказівок у 2015-16 н.р. та затвердження їх до використання у навчальному процесі.

Доп. Пісарук Т.М.

Обговорення Положення про дистанційне навчання в ОДЕКУ. Доп. Хохлов В.М.
Про внесення змін до Положення про освітні програми та навчальні плани Доп. Хохлов В.М.
Надати дозвіл на використання у навчальному процесі в електроном вигляді конспектів лекцій. Доп. Соколенко О.Д
Різне

Інформація щодо заходів, спрямованих на підвищення рейтингу ОДЕКУ за   Webmetrics.