Практична підготовка студенів каф. Гідроекології

Польовий період літньої навчальної практикиу по геології студентів 1 курсу.

Під керівництвом викладачів кафедри студенти проводять експедиційні геологічні зйомки зсувних оголень гірських порід, спостерігають розвиток зсувних і абразійних процесів, екологічну ситуацію на одеському узбережжі.

Літні навчальні практики з гідрометрії і гідрохімії, топографо-геодезичним методам дослідження водних екосистем студентів 3 курсу.  Практика проводиться на базі навчально-наукової гідроекологічної лабораторії ОДЕКУ в селі Маяки на річці Дністер. Студенти вивчають прилади, методи і способи проведення польових водних досліджень (гідрометричних, гідрохімічних, топографічних).

Зимова навчальна практику за спеціальністю студентів 4 курсу.  Експедиції на річки Дністер і Барабой, з комплексними гідрологічними, гідрохімічними, гідробіологічними дослідженнями, що проводять студенти. Результати спостережень проходять обробку на базі науково експертного центру моніторингу довкілля ОДЕКУ.

Науково-виробничу практику на 5 курсі магістри кафедри проходять в наукових і виробничих організаціях України, де знайомляться з умовами реального виробництва, застосовують свої знання та вміння «в справі», беруть участь у роботі цих організацій. При цьому відбувається закріплення і поглиблення теоретичних знань, придбання виробничих навичок, досвіду самостійної роботи. Асистентська практика магістрів кафедри на 6 курсі. В результаті магістри набувають навички планування, організації та проведення навчального процесу, розвивають вміння роботи зі студентами і приділяють особливу увагу підготовці майбутньої наукової магістерської роботи.

DSCN0741

DSCN0726 DSCN0742 2_ 3_ 4_ DSCN0526 DSCN0575 DSCN0592 DSCN0604 DSCN0682 DSCN0700