Практична підготовка студентів каф. Інформаційних технологій

Мережева лабораторія Cisco

Спеціалізована  мережева лабораторія Cisco кафедри інформаційних технологій була відкрита у травні 2012 року.

Основним напрямком діяльності лабораторії є підготовка слухачів за навчальними програмами Cisco, що передбачають  доступ до мультимедійних онлайнових навчальних курсів та засобів онлайн-тестування, а також проведення лабораторних робіт з використанням мережевого обладнання Cisco, на яких слухачі можуть отримати базові знання мережевих технологій та основні навички підтримки мереж підприємства:

• проектування, встановлення та налаштування мереж і їх служб;
  • налаштовування і експлуатування служб доступу малих мереж по телефонних лініях;
  • розуміння і використання мережевих технологій і протоколів.

cisco_odessa_1DSC_0034

Мета навчання – якісно підготувати слухачів до подальшої здачі сертифікаційного іспиту компанії Cisco рівня CCNA в центрах Pearson VUE.

Слухачам, що успішно склали сертифікаційний іспит, присвоюється рівень «сертифікований фахівець Cisco» (Cisco Certified Network Associate, CCNA).

Навчальні програми компанії Cisco інтегровані в навчальний процес за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки».

Спеціалізована  мережева лабораторія Cisco використовується у навчальних практиках і наукових дослідженнях студентів і молодих вчених.

DSC_0026 cisco_odessa_4 DSC_0024