Представники ОДЕКУ взяли участь у Координаційній нараді стосовно рамки кваліфікацій у сфері наук про навколишнє середовище у Варшаві

TQ

21-22 вересня 2017 р. на базі Варшавського університету наук про життя (Польща) відбулася координаційна нарада (загальні збори) консорціуму проекту 544524-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

IMG_5676_sУ Координаційній нараді брали участь представники Ягеллонського університету (Польща), Національного університету «Одеська морська академія», Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Львівського національного аграрного університету, Білоцерківського національного аграрного університету, Уманського національного університету садівництва, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту екології Карпат НАН України, а також Міністерства освіти і науки України.

Від Одеського державного екологічного університету на нараді були присутні Т.А. Сафранов, завідувач кафедри екології та охорони довкілля, д.г.-м.н. наук, професор, та О.В. Шаблій, начальник відділу міднародних зв’язків.

Під час заходу було оголошено лист Міністерства освіти і науки України щодо ухвалення рамки кваліфікацій у сфері наук про навколишнє середовище, яку було розроблено консорціумом проекту.

Учасники координаційної наради обговорювали поточні питання, пов’язані з виконанням завдань проекту, зокрема:

• виконання плану заходів проекту;
  • організація закупівель обладнання;
  • організація подальших заходів проектів, зокрема навчального візиту та заключної конференції.

Також під час заходу відбулось детальне обговорення розроблених в рамках проекту методологічних та дидактичних матеріалів, призначених для перепідготовки академічного персоналу та тренінгів розробників освітніх програм.

IMG_5601_s IMG_5599_s
IMG_5660_s IMG_5672_s

Share on Facebook5Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone