Природоохоронний факультет, факультет магістерської підготовки, кафедра екології та охорони довкілля ВІТАЄ переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт:

Вітаємо переможців

Базику Юлію Валеріївну, ст. гр. МЕБ-18 – І місце у ІІ етапі Конкурсу за галуззю знань «Екологія».

Базика

Вербову Альону Сергіївну, ст. гр. МЕБ-19 – ІІІ місцеу ІІ етапі Конкурсу за галуззю знань «Екологія».

Вербова

Гюльахмедову Катерину Русланівну, ст. гр. МЕБ-18 – ІІІ місцеу ІІ етапі Конкурсу зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».

Лаврова Тихона Валентиновича, ст. гр. Е-31 – ІІІ місцеу ІІ етапі Конкурсу за напрямом «Екологічна безпека комплексу «автомобіль – навколишнє середовище».

Лавров_ТВ_диплом

Подяка_Чугай_АВ