Привітання ректора ОДЕКУ, професора Степаненко С.М. з Міжнародним днем студента

День студента

Шановні студенти Одеського державного екологічного університету!!!

Прийміть мої щирі вітання з Міжнародним днем студента! Ви вибрали не просто престижні, але і дуже важливі професії для нашого суспільства і держави.

IMG-647fff3fabfcbbabe4037b0a1cb2d15a-V

Адже від Вас, ЕКОЛОГІВ, буде залежати стан нашої землі, повітря, флори і фауни. Це Ви будете досліджувати вплив природного середовища на здоров’я людей. Це Ви будете здатні запобігти, а якщо знадобиться, захистити людей від екологічної небезпеки. Ви зможете створювати і змінювати природоохоронне законодавство, нормативи по землі, повітрю, водного та лісового простору, рослинному і тваринному світу.

МЕТЕОРОЛОГИ, КЛІМАТОЛОГИ, АГРОМЕТЕОРОЛОГИ, ГІДРОЛОГИ, ОКЕАНОЛОГИ і ГІДРОГРАФИ щодня відстежують стан кліматичної системи Землі, дають прогнози її змін, без яких немислимо повсякденне життя кожної людини. Від Вас буде залежати чи зможе людство впоратися з реальними загрозами, які несуть нинішні кліматичні зміни.

Управляти процесом збереження якості навколишнього середовища будете Ви, наші майбутні управлінці, МЕНЕДЖЕРИ І ЕКОНОМІСТИ. Це Ви зможете забезпечити, необхідні державі, нормативні соціальні, екологічні та економічні параметри.

Сьогодення та майбутнє неможливо уявити без комп’ютерної техніки та інформаційних технологій. Це Ви, наші майбутні КОМП’ЮТЕРНИКИ, станете професіоналами в програмному забезпеченні, інформаційної безпеки, в використанні інформаційних технологій для моніторингу за станом навколишнього природного середовища.

Безпека держави і мир в нашій країні залежать від Вас, наші майбутні відважні ОФІЦЕРИ. Це Ви завжди будете готові встати на сторожі інтересів суспільства і держави. Це під Вашим захистом ми завжди будемо відчувати себе спокійно і впевнено.

Всім Вам, нашим улюбленим студентам, бажаю здійснення надій, міцного здоров’я і успіху у всьому.

image-0-02-05-571fbfffdc6feaaee956f2565632fd1fc3bf0396163923845ad174061ea5ad23-V

IMG-2190a891da380a913465926d9a023b1c-V

З повагою, ректор С.М. Степаненко