Привітання ректора С.М. Cтепаненка з днем знань!

день знань

Шановні викладачі, співробітники, студенти, батьки!

Вітаю Вас з Днем знань і початком нового навчального року! Студенти старших курсів і викладачі відзначають це свято не перший раз, однак, і для них воно завжди є хвилюючим початком цікавого і творчого навчального процесу.

З особливим почуттям вітаю першокурсників, які сьогодні починають шлях не просто в доросле, а професійне життя. Ви вибрали дуже перспективні професії, адже аналіз сучасного стану навколишнього середовища підтверджує необхідність оперативного вирішення екологічних проблем. І в цьому наша країна сподівається на Вас. Чим більше Ви придбаєте знань, тим успішніше буде Ваша професійна кар’єра.

Вітаю батьків всіх наших студентів, які, звичайно ж, хвилюються за своїх дітей. Запевняю Вас, що Університет створює для них усі необхідні умови для успішного навчання та всебічного розвитку.

Щиро вітаю наших викладачів, дякую Вам за відданість професії, за те, що, незважаючи на об’єктивні труднощі, Ви, не рахуючись з часом, віддаєте всі свої сили, знання і любов студентам.

Наступаючий навчальний рік не обіцяє бути легким, але ми все подолаємо, і він обов’язково стане для нас роком нових досягнень в освіті і науці.

Бажаю всім здоров’я, щастя і благополуччя.

IZOSOFT'S image Disk 1 September IZ100

З повагою,