Привітання з 8 березня від ректора ОДЕКУ, Степаненко С.М.

88
Шановні дівчата та жінки університету!
Від себе особисто і від всієї чоловічої половини вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем!!! Ми високо цінуємо Ваш внесок у розвиток нашого університету, Ваші значні успіхи в навчальній, науковій роботі та міжнародної діяльності!!! Все це Ви талановито поєднуєте з вихованням дітей і веденням домашнього господарства. Ви також виконуєте важливу роль в раціональному використанні навколишнього середовища і розвитку.
      Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у всіх Ваших починаннях. Нехай все теплі побажання, які Ви сьогодні почуєте, обов’язково збудуться.
                                                              Ректор ОДЕКУ Сергій Степаненко
8