Профорієнтаційна робота в Одеських школах кафедри гідрології суші

мин

З 8 по 18 квітня 2019 року в рамках профорієнтаційної роботи представниками кафедри гідрології суші канд.геогр.наук, ст.викл. Погореловою М.П. та магістрами другого року навчання (Рудика А.М., Майборода А.А., Найда К.О. та Найда С.С.) проведено зустрічі-презентації в Одеських школах № 8,18,79, а також магістром другого року навчання (Кошева І.В.) проведена бесіда та вікторина в Троянській філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка.

Для учнів 10-11 класів було підготовлено презентації про кафедру гідрології суші ГМІ ОДЕКУ та вікторину. Магістри розповіли  як проходить практика, спортивні та святкові заходи в ОДЕКУ, також як організоване студентське самоуправління та Екопростір, а також студентське дозвілля.

Учні були проінформовані та запрошені до участі в конкурсі «Юний гідролог – 2020».

На всі питання учнів представниками ОДЕКУ були надані розгорнуті відповіді та додаткові консультації.

5 квітня було в ОДЕКУ проведено профорієнтаційну зустріч зі студентами 3-го курсу Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ (канд.геогр.наук, ст.викл. Погореловою М.П.) гр. ГМП 351 (17 студентів) та куратором групи Бут Іриною Валеріївною.

Студентам була проведена екскурсія по університету та кафедрам ГМІ, також була проведена екскурсія в Екопросторі. Було прийняте рішення зустрітися через рік в стінах нашого університету.