Профорієнтаційна зустріч з учнями 11-го класу ОНВК №84

sprum

26 листопада 2020 року Сектор з профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю у співпраці з кафедрою «Агрометеорології та агроекології» провели зустріч з учнями 11-го класу ОНВК №84.

1

▪️ Зустріч була присвячена професійному святу «День працівників гідрометеорологічної служби України», яке відзначалось у листопаді, а також роботі в рамках проекту «Екологічне виховання молоді». Гостей також познайомили зі студентським креативним простором ‒ Ecoprostir.

9 10
5 8

▪️ Професор, д-р геогр. наук кафедри «Агрометеорології та агроекології» Галина Віталіївна Ляшенко розповіла про можливості та перспективи після закінчення навчання на спеціальностях

➡️ 103. «Науки про Землю» та

➡️ 193. «Геодезія та землеустрій».

3

▪️ Наталія Василівна Кирнасівська, завідувач Підготовчим відділенням, виступила з презентацією щодо проекту «Екологічне виховання молоді», розповіла про діяльність університету, можливості посилення конкурсного балу при вступі.

7

▪️ В свою чергу школярі презентували буклет «Сортуй сміття – врятуй життя», який було створено учнями під керівництвом Надії Денис та завдяки наставницькій роботі Наталії Василівни Данілової, відповідальної за профорієнтаційну роботу на кафедрі «Агрометеорології та агроекології».

6

Сподіваємось, що захід був корисним для учнів, надав актуальну інформацію та вичерпні відповіді на питання щодо вступу до університету та подальшої роботи.

#eco_odeku