Профорієнтаційні заходи каф. гідроекології та водних досліджень

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

В останні дні листопада, 23.11.2017 р. на кафедрі гідроекології та водних досліджень відбулись два профорієнтаційних заходи зі студентами Одеського технікуму економіки, права, туризму та готельного бізнесу (ОТЕПТГБ) і студентами 2 курсу природоохоронного факультету Одеського державного екологічного університету. Захід провели співробітники кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ Балан Ганна Костянтинівна (старший викладач кафедри) та Гриб Олег Миколайович (кандидат географічних наук, доцент кафедри). В межах проведених заходів студенти прослухали лекцію про сучасний гідроекологічний стан Куяльницького лиману. Також студенти дізнались про сучасні науково-дослідні роботи з моніторингу Куяльницького лиману, його основних приток та Одеської затоки , а також інших водних об’єктів України, які здійснюються за участі викладачів і магістрів кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ на базі організованого в ОДЕКУ науково-експертного центру моніторингу навколишнього середовища (НЕЦМНС НДЧ) та відвідали акредитовану хімічну лабораторію даного центру, де мали змогу ознайомитись з сучасними приладами і методами гідрохімічного моніторингу, які застосовуються в науково-дослідній та виробничій діяльності НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ. Сподіваймось, що нові знання і чудові враження від почутого та побаченого допоможуть студентам розширити свій кругозір, сприятимуть свідомому вибору подальшої спеціальності їх навчання в бакалавратурі та магістратурі ОДЕКУ, зокрема, по спеціалізації «Гідроекологія» (напрям підготовки – «Екологія»). Додаємо короткий фото звіт про описану подію і сподіваймось на подальшу плідну співпрацю з студентами та викладачами ОТЕПТГБ.

DSCN2178 IMG_0810

DSCN2176

Також нагадуємо, що цю новину, а також багато іншої корисної інформації про роботу кафедри гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету можна подивитись в інтернеті за посиланнями: