Профорієнтаційні заходи представників кафедри Агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів у школах

Агрометеорология

За період з 17 по 23 березня представниками кафедри Агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів в рамках профорієнтаційної роботи в школах м. Одеси та області були проведені заходи, присвячені щорічній міжнародній події «Година Землі», яка проходить в останню суботу березня за підтримки Міжнародного фонду дикої природи (WWF), місією якого є зупинення деградації природних систем планети та як побудувати майбутнє, у якому людина та природа будуть жити у гармонії і який закликає всіх – приватних осіб, організації, школи, муніципальні освіти, комерційні установи – вимкнути світло на одну годину, щоб стимулювати інтерес до проблеми зміни клімату, світлового забруднення та іншим екологічним темам. Були проведені еко-уроки на тему «Година Землі», представлена презентація, яку учні із зацікавленістю переглянули та прослухали інформацію, що привернуло їх увагу до проблеми зміни клімату та виснаження людиною природних ресурсів і отримали прості поради чим можна допомогти Планеті. Під час дискусії учні були ознайомлені зі спеціальностями та правилами вступу до університету, була представлена інформація про університет та за якими спеціальностями можна подовжити навчання на здобуття ступеня магістра після закінчення підготовки за ступенем бакалавра. Також була представлена інформація та показані відеоролики про екскурсії на Куяльницький лиман і Нижньодністровський парк та про літню школу «EcoSchool», яка проводиться в університеті, що визвало зацікавленість у школярів.

– 17 березня доцентом кафедри Барсуковою О.А. до університету були запрошені учні 11-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 106. Викладачі кафедри доцент Барсукова О.А. та асистент Данілова Н.В. представили лекцію-презентацію, яка зацікавила учнів. Була представлена інформація про університет та кафедру, проведена екскурсія по підрозділам університету.- 19 березня асистент кафедри Данілова Н.В., а також студенти 4-го курсу групи МКА-41б відвідали Одеську загальноосвітню школу №56.

– 23 березня в Одеській спеціалізованій школі №117 відбулася зустріч асистента кафедри Данілової Н.В. та студентів четвертого курсу групи МКА-41б з учнями 9-10 класів біолого-хімічного напряму.- 23 березня У Кодимській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся екологічний урок, присвячений всесвітньому Дню води і Годині Землі. Вчителі географії намагалися привернути увагу до проблем змін клімату та виснаження людиною природніх ресурсів, активізувати та надихати учнів на активні дії заради Планети. Команда РобоКод, яка є учасницею STEM-програми презентувала свої дослідження з теми «Пригоди води». Цікавий матеріал для проведення уроку надано випускницею школи, а нині викладачем кафедри Даніловою Н.В.

3 2
1 4