Профорієнтаційний візит до Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ

c9896962-a303-4bea-8157-f683afb0d0aa_250x197

15 листопада 2018 року, напередодні Дня працівників Гідрометеорологічної служби України, із дружнім профорієнтаційним візитом до Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету (ХГМТ ОДЕКУ) завітала завідуюча Сектором профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ Докус Ангеліна Олександрівна.

Зустріч пройшла у передсвятковій та, водночас, професійній атмосфері. Студентам різних спеціальностей, 4-го курсу навчання, було надано інформацію про Одеський державний екологічний університет, його діяльність, активності, які відбуваються у його стінах, та перспективи працевлаштування. Особливу увагу студентів привернула можливість міжнародних стажувань та подвійних дипломів, що активно практикується у нашому університеті.

Приємно зазначити, що учасники мають чітке розуміння своєї спеціальності та конкретні плани на майбутнє, які, зокрема, пов’язані з їх профільним напрямком. Завжди приємно відповідати на питання учасників, які дійсно прагнуть дізнатись щось нове!

Налагодження дружніх зав’язків – це запорука продуктивної діяльності будь-якої організації, особливо – наукової. І ця зустріч стала ще одним кроком до зміцнення цих наукових зав’язків.

DSC_0545 DSC_0546
DSC_0549 DSC_0544

Далі – більше!До зустрічі в стінах нашого університету!