Профорієнтаційний візит до Станіславської ЗОШ ім. К.Й.Голобородька

5239a90d83522

16 листопада 2018 року з дружнім (вже другим у цьому році) профорієнтаційним візитом до своєї рідної школи – Станіславський ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька  – завітала завідуюча Сектором профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ Докус Ангеліна Олександрівна.

Ангеліна Олександрівна провела ряд зустрічей з учнями 8, 9, 10 та 11 класів, і кожна з них була наповнена новими емоціями та враженнями. У комунікативній формі учням було представлено інформацію про Одеський державний екологічний університет та основні його активності –Eko-молодь&Ukraine. Також було презентовано інформацію про правила вступу до ОДЕКУ, розказано про умови проживання, адже невід’ємною складовою нашого університету та гуртожитків є їх надзвичайно приваблива локація – вони знаходяться у 5-ти хвилинній доступності до моря.

Окремим блоком учням було презентовано інформацію про можливості особистісного росту в університеті. Окрім потужної наукової бази, якою пишається Одеський державний екологічний університет, він має один з найкращих спортивних комплексів у місті, що дає можливість кожному студенту розвивати не лише розумові здібності, а і підтримувати здоровий стиль життя.

Всіх учнів школи було запрошено до серії конкурсів «Юний науковець». На сьогодні, вже було проведено:

✔️ два конкурси «Юний гідролог» у 2017 році та 2018 році,

✔️ конкурс «Юний фізик – 2018»,

✔️ а також проводився Міський конкурс інноваційних стартапів ODESSA.ECOCOMPETITION.SCHOOl.

Тож чекайте на анонси про нові конкурси, які незабаром буде розміщено на офіційному сайті університету!Варто зазначити, що школа знаходиться у Херсонській області, на березі Дніпро-Бузького лиману, де питання екології носять досить актуальний і гострий характер. Це, у свою чергу, є вагомою перевагою для участі у подібних наукових конкурсах.

Вже вкотре приємно повернутися до стін рідної школи та поділитися накопиченим досвідом з тими, хто лише робить свої перші кроки до здобуття вищої освіти. Особлива атмосфера панує у містах, де ти виріс та отримав перші знання, досягнув перших успіхів. А ще більше приємно, коли твоя робота та спеціальність здатна змінювати світ на краще, зберігати унікальність та неповторність таких рідних серцю місць.

Дякуємо викладачам школи, особливо Сербін Анні Анатоліївні, за теплий прийом та допомогу в організації зустрічі!

DSC_0551 DSC_0574
DSC_0573 DSC_0571
DSC_0572 DSC_0557

Наша робота триває, і ми робимо все можливе для того, щоб зерна екологічної свідомості зростали в головах молодого покоління. Слідкуйте за нашими новинами та ставайте на шлях #ЕКО разом з нами!