Профорієнтаційний захід у Білгород-Дністровському коледжі

onlajn-konferentsiya_250x188

12 квітня 2019 року представники факультету комп’ютерних наук, управління та адміністрування,  а саме, декан факультету Коваленко Л.Б. та завідувач кафедри інформаційних технологій Кузніченко С.Д.  відвідали  Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва  та комп’ютерних технологій.

Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва  та комп’ютерних технологій (до 2018 року Білгород-Дністровський  державний аграрний технікум) має велику та знаменну історію, відлік якої починається з 1940 року. По теперішній час коледж зберіг традиції підготовки високоякісних фахівців.  В 2014 році було відкрито спеціальність «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

На зустрічі були присутні студенти даної спеціальності, яким  було запропоновано продовжити навчання в Одеському державному екологічному університеті на факультеті комп’ютерних наук, управління та адміністрування за спеціальністю «Комп’ютерні науки».

Деканом ФКНУА Коваленко Л.Б. було докладно представлені всі переваги навчання в нашому університеті та перспективи, що в майбутньому очікують випускників.

4 6

Кузніченко С.Д. більш детально розповіла про навчальний процес, про дисципліни, що викладаються. Зупинилася на науковій студентській роботі, на тих результатах, які досягли наші студенти у Міжнародних і Всеукраїнських наукових конкурсах та олімпіадах.

3

У ході зустрічі було задано багато питань, на які студенти отримали вичерпні відповіді.

8