Профорієнтаційний захід у Великодальницькому НВК «Школа-гімназія»

1254153476_shutterstock_36182272

В понеділок, 11 грудня 2017 року, представники Одеського держаного екологічного університету – завідуюча підготовчим відділенням ОДЕКУ Кирнасівська Наталія Василівна та магістр 2-го року навчання кафедри екології та охорони довкілля, керівник Ecoprostir Владислав Михайленко – з метою екологічного виховання молоді відвідали Великодальницький НВК «Школа-гімназія».

25287059_2006822039588961_2116650305_n 25276579_2006828906254941_1327227743_n

На заході були присутні близько 80 учнів 10-11 класів, для яких питання вибору ВНЗ є як ніколи актуальним. Саме тому вони з зацікавленістю прослухали інформацію про Одеський державний екологічний університет – його структуру, переваги, спортивну та міжнародну діяльність тощо, – яку учням розповіла Наталія Василівна Кирнасівська. Також спікер розповіла учням про випускників, які є гордістю ОДЕКУ, що викликало активний інтерес у аудиторії.

3 4

Далі для учнів з лекцією-тренінгом «Як врятувати планету в домашніх умовах» виступив Владислав Михайленко. Лекція проходила у комунікативному форматі і тривала більше години за бажанням самих учнів. Учасники дізналися про те, що таке «екологія», її закони, глобальні екологічні проблеми, про спробу людиною створити другу Землю, та отримали прості поради, які дозволять вже вдома зробити внесок у порятунок планети.  Учні проявили велику зацікавленість у питаннях екології та неабиякі знання у ці сфері. Традиційно, учням були надані бонусні поради, які допоможуть зробити життя кожної людини більш екологічним.

Захід пройшов без перебільшення неймовірно, на ньому було все: інтерес, дотепні жарти, активність та дружня атмосфера. Саме тому за проханням  учнів було розказано інформативну презентацію про захоти та активності, які проходять в ОДЕКУ. Учні виявили великий інтерес до участі у них, і ми сподіваємося зустрітися вже 21 грудня на тренінгу «Живи органічно» у креативному просторі ОДЕКУ «Ecoprostir». АНКЕТА для реєстрації на тренінг.

Після тренінгів учням продемонстрували студентське відео до дня народження ОДЕКУ, яке якнайкраще показало життя у стінах ВНЗ. А яскравим фіналом зустрічі було відео від наукового товариства ОДЕКУ, яке подарувало багато яскравих емоцій та щирого сміху від простих кумедних моментів з життя молодого науковця.

Слід відмітити, що візит до школи було організовано за ініціативою та з допомогою викладача кафедри агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів Данилової Наталії.

5.1 5

Яскраві емоції, дружня атмосфера та унікальні знання – це те, що робить наш університет та його заходи неймовірним. Під час візиту представників ОДЕКУ учні мали змогу спробувати це життя на смак, і, судячи з реакції аудиторії, воно припало їм до смаку. Саме тому ми чекаємо учнів вже в стінах нашого ВНЗ!

Залишайтеся з нами та будьте ЕКО!