Профорієнтаційно-просвітницький захід для випускників технікумів в науково-експертному центрі моніторингу навколишнього середовища ОДЕКУ

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ
17 квітня 2019 року на базі науково експертного центру моніторингу навколишнього середовища науково-дослідної частини Одеського державного екологічного університету (НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ) відбулась зустріч з випускниками технікумів Одеського регіону. В межах відвідування стін Одеського державного екологічного університету була проведена екскурсія в лабораторіях ОДЕКУ. Керівник НЕЦМНС, співробітник кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ к.г.н., доц. Гриб Олег Миколайович багато розповів про діяльність даного структурного підрозділу ОДЕКУ, про прилади, які використовуються під час наукових досліджень стану повітря, вод та грунтів, які проводить колектив НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ. За останні 3 роки колектив даного підрозділу ОДЕКУ забезпечив виконання багатьох науково-дослідних робіт з вивчення стану Куяльницького лиману, річки Дністер, Одеської затоки Чорного моря, складу атмосферних опадів та вирішення інших екологічних проблем лиманів та річок України. Всі мали можливість поставити свої запитання та дізнатись більше про стан навколишнього середовища в Одеській області. Даний захід носив профорієнтаційний характер та, сподіваємось, розширив кругозір випускників технікумів, які мали нагоду  цікаво та корисно провести час та можливо замислитись про подальше навчання в ОДЕКУ. Висловлюємо подяку колективу НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ та всім учасникам даного профорієнтаційного заходу.
IMG_20190417_144647(1) IMG_20190417_144552(1)