Студенська наукова конференція по секції гідроекології та водних досліджень

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

18 квітня 2019 року відбулась традиційна щорічна студенська наукова конференція по секції кафедри гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету. На засіданні під головуванням завідувача кафедри, доктора географічних наук, професора Лободи Н.С. було заслухано 12 доповідей студентів 1-3 курсу, що навчаються за напрямами підготовки “Науки про Землю” та “Екологія”. Тематика доповідей торкалась прикладних і теоретичних питань в галузі геології з основами геоморфології, геофізики, геодезії, статистичних методів дослідження стану довкілля. Слід відзначити високий рівень доповідей студентів, які компактно але цікаво і відповідально представили аудиторії результати власних досліджень. Всі доповіді будуть надруковані у вигляді статей та тез конференції. Висловлюємо подяку науковим керівникам заслуханих доповідей і бажаємо нашим студентам великих гараздів і звершень на їх подальшому навчально-науковому шляху.

1 2 3 4 5 6 7