Програма стажування українських студентів в університетах Канади

640px-Flag_of_Canada

Cтуденти 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, мають можливість взяти участь у програмі Сanadas Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Подати заявку на участь можна за посиланням

Кінцевий строк подачі – 18 вересня 2017р.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

• роботу над спільним проектом з професором канадського університету;
  • переліт до Канади;
  • трансфер з аеропорту до місця проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:

1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
  2. СV з описом наукових інтересів (шаблон).
  3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
  4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Екзамен з англійської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.

За інформацією Координатора по роботі з університетами в Україні, для студентів 3-го курсу різних спеціальностей всіх університетів Одеси буде проведено презентацію канадської урядової програми стажування Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. Місце проведення: актова зала Національного університету “Одеська юридична академія”. Час: 8 вересня 2017 р. о 15-00.

Всю детальну інформацію можна знайти на сайті: http://www.mitacsua.org/
Таком можна приєднатись до спільноти у FB: https://www.facebook.com/MitacsUA

Контактні дані координатора:  Ірина Тимченко, info@mitacsua.org, тел. + 38 095 6551591.