Програми олімпіади для випускників технікумів та коледжей

logo_odeku.png

Олімпіада – це один із видів наукових заходів для студентів. Будь-яка олімпіада є творчим змаганням. Вона є універсальним засобом розвитку творчих здібностей учасника, активізації навчально-пізнавальної діяльності та підвищенням якості підготовки фахівців, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу.

Олімпіада зі спеціальності проводиться серед студентів, які вже мають теоретичні та практичні знання з професійно орієнтованих дисциплін. Завдання олімпіади зі спеціальності сформовані таким чином, щоб студенти могли розкривати теоретичні знання, демонструвати вміння користуватись отриманою інформацією. Проведення олімпіади на рівні спеціальності допомагає мотивувати студентів та підвищити зацікавленість студентів щодо вивчення спеціальності у подальшому навчанні на рівні «бакалавра».

Згідно з Положення про олімпіаду для школярів та випускників технікумів та коледжів в ОДЕКУ і Наказом ОДЕКУ «Про проведення олімпіади серед випускників технікумів та коледжів м. Одеси та областей України у 2019-20 н.р.».

Університет оголошує проведення Олімпіади за спеціальностями:

• 101 «Екологія»
  • 183 «Технології захисту навколишнього середовища»
  • 103 «Науки про Землю» (Гідрометеорологія)»
  • 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
  • 073 «Менеджмент»
  • 207 «Водні біоресурси та аквакультура»
  • 242 «Туризм»

яка відбудеться 10 жовтня 2020 року.

О 9.30 – Реєстрація учасників Олімпіади (1 корпус, «Музей ОДЕКУ»)

До участі в Олімпіаді запрошуємо студентів випускників 2020 року та випускників минулих років технікумів та коледжем м. Одеси та України, які навчаються на споріднених спеціальностях. Завдання міститимуть теоретичну частину (тестові завдання) та розв’язання задач.

ПРОГРАМИ ОЛІМПІАДИ

За довідками звертатися  в  каб. 334а, вул. Львівська 15, м. Одеса