Проведення гідрометеорологічного тренінгу для робітників Державної Гідрографічної служби Грузії викладачами кафедри метеорології та кліматології ОДЕКУ

мин

3-8 грудня 2017 року для робітників Державної Гідрографічної служби Грузії відбувся тренінг  у місті Поті (Грузія) під керівництвом д.геогр.н., проф. Семенової І.Г. за участю ст. викл. Гурської Л.М. та інженера-синоптика Белодонової Л.В.

Навчальний семінар охоплював наступні теми:

– Характеристики і аналіз повітряних мас Чорноморського регіону в різні сезони  року за допомогою програми NOAA HYSPLIT model.

2– Просторова структура атмосферних фронтів, їх об’єктивний аналіз, умови фронтогенезу і фронтолізу у гірської місцевості.

– Синоптичні процеси Північного Кавказу та східної частини Чорного моря. Орографічний цикло- і антициклогенез та місцеві циркуляції.

– Використання термодинамічних характеристик атмосфери і супутникової інформації для оцінки і прогнозу штормових зон, в тому числі для цілей наукастінгу над акваторією моря.

– Методичні рекомендації щодо гідрометеорологічного забезпечення морських прогнозів по акваторії портів (документація, термінологія, критерії).

По закінченню гідрометеорологічного тренінгу відбулося урочисте вручення сертификатов про успішне підвищення кваліфікації

1 1+
9 3
5 6
8 4 7
10 11

Бажаємо колегам успішних прогнозів !!!

Чекаємо нових зустрічей!!!

12

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone