Проведення університетського етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Shevchenko 3

31.10.2018 р.  на базі кафедри українознавства та соціальних наук відбувся перший етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

На цьому етапі участь у конкурсі взяли 15 студентів Одеського державного екологічного університету. Під керівництвом доц. Троян А.О. та ст. викл. Мирошниченко М.І., протягом однієї години вони виконували творчу роботу за тематикою, пов’язаною з культуро-духовними цінностями українського народу.

Sh4

Перед конкурсантами стояло завдання, спираючись на певний рівень мовно-літературної підготовленості, за допомогою художнього слова зуміти проявити почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Sh5

Сподіваємось, що проведення загальноуніверситетського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка сприятиме піднесенню престижу української мови і літератури у студентської молоді ОДЕКУ та дозволить визначити найбільш успішних його учасників, які б змогли підтримати високі позиції нашого вишу на обласному турі цього заходу. Адже тогорічний успіх студентки групи ВБ-31 Харенко Наталії, яка посіла третє місце за результатами ІІ (обласного) етапу конкурсу має надихати…

Переможці першого етапу конкурсу будуть оголошені перед проведенням загальноуніверситетського диктанту (8.11.2018), на який щиро запрошуємо всіх бажаючих студентів та співробітників ОДЕКУ.


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone