Результати І туру Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ (онлайн)

logo_odeku

Одеський державний екологічний університет проводить Всеукраїнську олімпіаду ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування для учнів випускних класів середньої загальної освітньої школи, студентів випускних курсів коледжів і технікумів, а також які станом на час проведення Олімпіади отримали повну загальну середню освіту.

 Олімпіада проводиться у відповідності з Законом України “Про середню освіту” та на підставі Положення про Всеукраїнську олімпіаду вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування (Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році).

Олімпіада зі спеціальності – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки школярів згідно з Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в ОДЕКУ за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Мета олімпіади виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, добір талановитої молоді для поповнення студентських рядів університету, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів природничо циклу, які виносяться на зовнішнє незалежне тестування .


За результатами І туру (онлайн)

Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

до ІІ туру допускаються:

 

  1. «Екологія» – дисципліни:

БІОЛОГІЯ

  1. Бурак Владислава Валеріївна
  2. Шидловський Богдан Олександрович
  3. Худякова Марія Віталіївна

 ГЕОГРАФІЯ

  1. Новосельська Анастасія Володимирівна

  1. «Технології захисту навколишнього середовища» – дисципліни:

МАТЕМАТИКА

  1. Чабанюк Владислав Русланович
  2. Новосельська Анастасія Володимирівна
  3. Бойко Віталій Вікторович
  4. Козлов Никита Сергеевич

ФІЗИКА

  1. Фомічев Михайло Володимирович

БІОЛОГІЯ

  1. Шидловський Богдан Олександрович

  1. «Науки про землю» (Гідрометеорологія) – дисципліни:

МАТЕМАТИКА

  1. Денисенко Єгор Павлович
  2. Чабанюк Владислав Русланович
  3. Алієва Таміла Тарланівна

ФІЗИКА

  1. Шидловський Богдан Олександрович
  2. Денисенко Єгор Павлович

207.  «Водні біоресурси та аквакультура» – дисципліни:

БІОЛОГІЯ

  1. Плачинда Аліна В”ячеславівна
  2. Шидловський Богдан Олександрович

МАТЕМАТИКА

  1. Чабанюк Владислав Русланович

     ІІ тур  – ОДЕКУ, м.Одеса, вул. Львівська, 15,

16 лютого 2018 р.

 

Умови проведення Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ

 

Share on Facebook3Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone