Результати І туру Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ (онлайн)

logo_odeku

Одеський державний екологічний університет проводить Всеукраїнську олімпіаду ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування для учнів випускних класів середньої загальної освітньої школи, студентів випускних курсів коледжів і технікумів, а також які станом на час проведення Олімпіади отримали повну загальну середню освіту.

Олімпіада проводиться у відповідності з Законом України “Про середню освіту” та на підставі Положення про Всеукраїнську олімпіаду вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування (Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році).

Олімпіада зі спеціальності – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки школярів згідно з Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в ОДЕКУ за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Мета олімпіади виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, добір талановитої молоді для поповнення студентських рядів університету, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів природничо циклу, які виносяться на зовнішнє незалежне тестування .

За результатами І туру (онлайн)

Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

до ІІ туру допускаються:

1. «Екологія» – дисципліни:

1. Бурак Владислава Валеріївна
  2. Шидловський Богдан Олександрович
  3. Худякова Марія Віталіївна

ГЕОГРАФІЯ

1. Новосельська Анастасія Володимирівна

1. «Технології захисту навколишнього середовища» – дисципліни:

1. Чабанюк Владислав Русланович
  2. Новосельська Анастасія Володимирівна