Результати ІІ туру всеукраїнської олімпіади

logo_odeku

15.02.2019 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, організований та проведений Підготовчим відділенням ОДЕКУ.

Згідно результатів першого туру (14.12.2018 р. – онлайн) до участі в другому турі допускалися учасники, які набрали не менше 75 % балів.

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного з предметів за результатами участі в олімпіаді зі спеціальностей:

101 – «Екологія»;
183 – «Технології захисту навколишнього середовища;
103 – «Науки про землю» (Гідрометеорологія);
207 – «Водні біоресурси та аквакультура»

при розрахунку конкурсного балу в ОДЕКУ нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі.

За результатами ІІ туру визначені наступні призери:

Навчальний  предмет: Математика:

1. Андріюк Микита Олександрович Одеська ЗОШ І-ІІІ ст. НВК № 84
2. Голіченко Володимир Сергійович Овідіопольська НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія

Навчальний  предмет: Географія:

1. Сазонов Костянтин Олександрович Одеська ЗОШ І-ІІІ ст. № 89
2. Попочебенюк Владлена Олександрівна Овідіопольська НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія
3. Жук Севастіян Олегович Одеська ЗОШ І-ІІІ ст. НВК № 84

В рамках заходу учасникам олімпіади проведена зустріч з деканами факультетів та директором Гідрометеорологічного інституту поспілкувались з деканами. Зокрема, декан Природоохоронного факультету, Чугай А.В., розповіла учням про важливість екологічної освіти в сьогоденні; про спеціальності, які спрямовані на захист та збереження навколишнього середовища, їх значущість в сучасному світі та розвитку нашої країни; про рівні вищої освіти та їх наявність в нашому університеті.

Декан факультету Комп’ютерних наук, управління та адміністрування, Коваленко Л.Б., ознайомила учнів з спеціальностями та конкурсними пропозиціями свого факультету і специфікою навчального процесу та навчальних предметів у студентів, розповіла про їх можливості отримати якісні знання та отримати гідну роботу.

Директор Гідрометеорологічного інституту, Овчарук В.А., провела бесіду з учнями про специфіку та особливості спеціальностей підпорядкованого їй інституту; про перспективи та переваги навчання і подальшого працевлаштування.

Після цього учасники розпочали роботу над завданнями олімпіади. Викладачі Балан Г.К., кафедра гідроекології та водних досліджень, та Серга І.М., кафедра математики допомогли в проведенні даної роботи.

По завершенні роботи над тестами учні відвідали кафедру Екологічного права та контролю, де викладачами  Курьяновою С.О. та Гарабаджі Т.А. була проведена бесіда на тему «Сталий розвиток в екології». Учасники  також відвідали спортивний комплекс університету.

FB_IMG_15505671305275289 FB_IMG_15505670219242011 FB_IMG_15505665042850962