Робоча зустріч з налагодження плідних зв’язків

log2

В рамках роботи з налагодження плідних зв’язків між Одеським державним екологічним університетом та представниками сучасного бізнес-середовища 11 червня відбулась робоча зустріч за участю керівництва ТОВ “Контраст”, деканів факультету комп’ютерних технологій і факультету магістерської та аспірантської підготовки, завідувачів кафедри менеджменту природоохоронної діяльності та кафедри інформаційних технологій, начальника відділу сприяння працевлаштуванню випускників. В ході зустрічі були обговорені основні напрямки співпраці та конкретні засоби їх реалізації, можливості стажування та подальшого працевлаштування за фахом для випускників. Зокрема, наступним кроком стане проходження на базі організації переддипломної практики студентами університету.

IMG_20180611_121115 IMG_20180611_121017