Робота атестаційної комісії на каф. менеджменту природоохоронної діяльності

Миниатюра

23 червня на кафедрі менеджменту природоохоронної діяльності Одеського державного екологічного університету пройшов вже другий день роботи державної екзаменаційної комісії по захисту дипломних робіт бакалаврів 4 курсу денної форми навчання, які здобували освіту за спеціальністю “Менеджмент”. Тематика робіт досить різноманітна – від питань розробки бізнес-планів, реалізації стратегій розвитку організацій, формування соціально відповідального підходу в бізнесі до енергозбереження, розвитку природоохоронних тениторій та використання природно-заповідного фонду тощо, що свідчить про широкі можливості застосування знань з менеджменту як в науковій, так і практичній діяльності майбутніх випускників. Представлені до захисту роботи отримали позитивні оцінки, а їх автори рекомендовані до присвоєння кваліфікації бакалавр. По завершенню засідання з привітальним словом виступили голова та члени ДЕК. Викладачі кафедри вітають студентів бакалаврату з успішним завершенням важливого етапу навчання та запрошують вступати до магістратури.

19396873_1415449058545687_1819756409342995705_n