Робота атестаційної комісії на кафедрі метеорології та кліматології

min1

На кафедрі метеорології та кліматологіїпройшла робота Державних Атестаційних комісій у період 14-15і 18 червня 2018 р з випуску студентів-бакалаврів (атестаційний іспит) та 21-22 червня 2018 р. з захисту магістерських робіт.

Атестаційний іспит успішносклали 15 студентів денної (гр. МКА-41а) і 15 студентів заочної (М-V з/ф) форми навчання. По закінченню засідання виступили голова та члени ДЕК з привітанням студентів бакалаврату з успішним завершенням важливого етапу навчання та запрошенням до вступу магістратуру!!!

1(5) 2(6)

Кваліфікаційні магістерські роботи успішно захистили 7 магістрів-метеорологів денної (гр. МНЗ-61м) і 4 заочної (М-VI з/ф) форм навчання, а також 5 магістрів-кліматологів денної форми навчання. (гр. МНЗ-61к) і студент гр. МСА-51.

Магістри презентували та вдало захистили результати власних наукових досліджень, які виконувалися у межах кафедральних НДР і апробовані в доповідях та тезах наукових конференцій, статтях різного рівня, роботах І та ІІ турів конкурсу студентських наукових робіт.

5

Кваліфікаційні роботи виконувалися під керівництвом провідних викладачів кафедри – професорів к.геогр.н. Івус Г.П. і д.геогр.н. Семенової І.Г., доцентів к.геогр.н. Агайар Е.В., Боровської Г.О., Гончарової Л.Д., Недострелової Л.В., Нажмудінової О.М., Прокоф’єва О.М., Семергей-Чумаченко А.Б., Сущенко А.І., Хоменко І.А., Хоменко Г.В.

3(3) 4(1)

Всі роботи пройшли перевірку на антиплагіат з гідним результатом – 80-98 %.

Успішність та якість захисту кваліфікаційних робіт становили 100%.

8

910

Колектив кафедри виражає щиру подяку голові Атестаційної комісії зі спеціальності 103 «Науки про Землю», спеціалізація «Метеорологія та кліматологія» начальнику відділу прогнозів погоди ГМЦ ЧАМ Савіловій Аллі Іванівні.

Бажаємо нашим Новим колегам успішної праці та вражаючих професійних досягнень!!!