Семінар присвячений «Дню працівників гідрометеорологічної служби України» на тему: «Гідрометеорологія: історія, розвиток, сучасність».

1254153476_shutterstock_36182272

За спільною ініціативою сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ та Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ, для зацікавлених школярів8-11 класів м. Одеса буде проведено семінар на тему:«Гідрометеорологія: історія, розвиток, сучасність».

Семінар проводиться з метою ознайомлення школярів зі спеціальностями «Науки про Землю» за такими її складовими:

• метеорологія та кліматологія;
  • агрометеорологія та агроекологія;
  • гідрології суші.

Семінар буде тривати до 2-3годин і буде складатися з 2 блоків та перерви на смаколики:

Перший блок: екскурсія на кафедру військової підготовки.

У цьому блоці учасники відвідають кафедру військової підготовки, де готують метеорологів для потреб Збройних Сил України. Курсанти старших курсів ознайомлять наших гостей з базою кафедри, її розпорядком дня, навчальними аудиторіями. У навчальному бюро погоди відвідувачі зможуть взяти участь у процесах складання прогнозу погоди на наступну добу, одержання та обробки супутникової інформації, а також ознайомляться з окремими зразками технічних засобів гідрометслужби та автоматичними спостереженнями за погодою.Окрім цього, нашим відвідувачам буде запропоновано спробувати свої сили в електронному тирі, де з макетів зброї (автомату, кулемету або пістолету) треба влучити по нерухомим або рухомим цілям.

На завершення екскурсії запланований перегляд відеоролику про навчальний процес на кафедрі, анаші курсанти розкажуть про студентське і курсантське життя, перспективи своєї майбутньої професії та дадуть відповіді на запитання.

Другий блок: інформативний.

В рамках цього блоку для школярів буде проведено семінар на тему: «Гідрометеорологія: історія, розвиток, сучасність»,в рамках якого планується розглянути питання історії становлення гідрометеорології та перспектив її розвитку.Слухачі дізнаються про специфіку роботи гідролога, метеоролога, кліматолога та агрометеоролога, методи отримання гідрометеорологічної інформації, її обробки, основні методики складання прогнозів погоди і багато іншого.

Також будуть розглянутінайяскравіші випадки стихійних метеорологічних явищ та цікаві відомості про Українську антарктичну  станцію «Академік Вернадський».

По закінченню семінару доповідачі дадуть відповіді на запитання слухачів.

Захід відбудеться:

22 листопада о 12:00 у приміщенні студентського креативного простору Ecoprostir (8 поверх) НЛК №2 ОДЕКУ, вул.Львівська 15.

Просимо заздалегідь повідомити про відвідання заходу:

Докус Ангеліна Олександрівна
+38 (099) 653-28-53
+38 (068) 692-12-26

eco.events.odeku@gmail.com

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

Захід на Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/730626837295041/

До зустрічі на семінарі!