Семінари присвячені 100-річчю НАН України

National_Academy_of_Sciences_of_Ukraine

У листопаді 2018 року виповнилося 100 років з дня заснування Національної академії наук України.  Саме 100 років тому, на підставі закону, ухваленого 14 листопада 1918 р. Радою Міністрів Української Держави та затвердженого гетьманом України П. Скоропадським, 27 листопада 1918 р. було засновано Українську академію наук у м. Києві (УАН).
В Одеському державному екологічному університеті на честь цієї видатної події була проведена низка загальноуніверситетських наукових семінарів, на яких розглядалися актуальні досягнення науки та вчених університету.
Для більш широкого ознайомлення планується розмістити на сайті університету презентації, що були представлені на цих семінарах. Перша з них презентація проф. Степаненка С.М. «Траєкторії системи планети Земля в епоху Антропоцену та чому 1,5 градуса краще ніж 2 градуса»