Щира подяка за Вашу підтримку

logo_odeku

Шановні колеги – викладачі, студенти та працівники Одеського державного екологічного університету, Херсонського та Харківського гідрометеорологічних технікумів, Одеського коледжу комп’ютерних технологій!
Висловлюю подяку усім, хто 11 травня 2018 року прийшов, аби зробити свій вибір, засвідчити підтримку зусиллям ректорату щодо пошуку шляхів розвитку нашого університету або висловити власне бачення подальшого розвитку.

Ціную і поважаю думку кожного, адже саме Ваша активна та небайдужа позиція допоможе нашим колективам разом перебороти всі виклики сьогодення. Щиро вірю, що єдність нашого колективу є основною рушійною силою поступу ОДЕКУ у майбутнє.

Щиро дякую Вам за довіру та підтримку!

Переконаний, що нас чекають нові звершення та перемоги, а згуртованою командою ми досягнемо успіху, бо ми – велика сила, сформована на взаємній повазі один до одного, відповідальності за прийняті рішення, впевненості у власному виборі.

З повагою,
С.М. Степаненко