Стипендія на навчання в Швеції

Örebro_logotype305x220

Університет м. Еребру (Örebro University), Швеція, надає стипендію для повної або часткової оплати навчання, що стане відмінною перспективою для студентів, які закінчують бакалавріат і мають думки про продовження свого навчання для здобуття ступіні магістра за кордоном. Стипендія не розрахована на оплату витрат, пов’язаних із проживанням студентів.

Після розгляду усіх заяв та вирішення, хто з кандидатів буде отримувати стипендію, студенти, які пройшли відбір, отримають електронний лист, а їх імена і магістерські програми будуть опубліковані на сайті університету.

Подавати заяви можна на будь-які програми, з якими можна ознайомитись за посиланням: https://www.oru.se/english/study/master-students/masters-programmes/

Вимоги до кандидатів на отримання стипендії:

– не бути громадянами країн Європейського союзу або Європейської економічної зони, а також Швейцарії;

– подати заявку на вступ на одну з магістескіх програм Örebro University;

– відповідати всім вимогам для навчання на обраній програмі;

– мати високий рівень академічної успішності;

– при виборі університетів віддати пріоритет Університету Еребру.

Дедлайн: 31.01.2019

Детальніше про отримання стипендії можна дізнатися за посиланням

Відділ міжнародних зв’язків