Стипендія на навчання в Японії

logo-unu8

Якщо ви талановиті і проявляєте інтерес до сталого розвитку, ви – потенційний претендент на стипендіальну програму JFUNU Scholarships на навчання в Японії.

Грант на навчання в Токіо складається з:

– повної оплати навчання;

– щомісячної стипендії в розмірі 120 000 JPY для оплати витрат на проживання протягом 24 місяців.

Кандидатам можуть бути студенти, які потребують фінансової підтримки і які вступають до програми Sustainability Programme університету United Nations University – Institute for the Advanced Study of Sustainability (UNU-IAS).

Необхідні вимоги: ступінь бакалавра, в тому числі і отримана в 2017 році, GPA 3.5 або вище за 4-бальною шкалою, відмінні знання англійської (600 TOEFL – Paper-Based Testing (PBT); 100 TOEFL – Internet-Based Testing (IBT); 7.0 – IELTS).

Кінцевий строк подання заявки: 28 лютого 2018

Детальніше про програму дивіться за посиланням.

Відділ міжнародних зв’язків