Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці

images_sk

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України повідомляє, що відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 роки словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

– безкоштовне навчання;

– виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;

– проживання у студентських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,

Примітка: “Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2018”.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmaі1.com, зазначивши у темі листа “Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2018”.

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети-заяви.

Заявки можна подати до 23 березня 2018 року.

Більш детальна інформація знаходиться на сайті

Відділ міжнародних зв’язків