Стипендії на навчання та дослідження в Латвії

500px-Flag_of_Latvia

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки в сфері освіти, науки, молоді та спорту від 29 вересня 2017 року, Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання або дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.

Подача заявок на участь у державній стипендійній програмі та участь у літніх школах для українських студентів та здобувачів на 2021/2022 відкрита та триватиме до 1 квітня 2021 року.

З більш детальною інформацією про Програму можна ознайомитися за посиланням, а також в листі Державного агентства з питань розвитку освіти Латвійської Республіки від 28.01.2021 р. № 1.-15.2/465 та відповідному інформаційному бюлетені.

Відділ міжнародних звязків