Стипендії на навчання та стажування в Словацькій Республіці

images_sk

Інформуємо, що в рамках Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти, словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки. Зокрема, у 2020- 2021 навчальному році для українців передбачені квоти:

• до 5 студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти терміном до 10 місяців;
  • до 3 студентів 5 курсу за спеціальністю «Словацька мова» терміном до 5 місяців;
  • до 5 стажистів та докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;
  • 5 осіб для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2020 року (Stadia Academeca Slovaca).

Зауважуємо, що у разі потреби можлива мовна підготовка як складова частина навчання.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

• безкоштовне навчання;
  • виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  • проживання у студентських гуртожитках.

Інформація про перелік необхідних документів та умови участі у стипендійній програмі знаходиться за посиланням: https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20202021/.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) у електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках.

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Головне управління міжнародного співробітництва

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу – scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020».

Крайній термін подачі заявок – 10 квітня 2020 року.

Відділ міжнародних зв’язків.