Стипендії на навчання у Гонконгу

LU logo

Університет Ліннань (Гонконг, Китай) пропонує стипендію іноземним студентам бакалаврату.

Студенти, які мають студентську візу або дозвіл на навчання у Китаї, володіють китайською або англійською мовами (TOEFL IbT – 79, IELTS – 6.0), можуть претендувати на одну з чотирьох видів стипендії Non-local Student Scholarships:

1) Повна стипендія – оплата вартості навчання, проживання в гуртожитку і часткова оплата академічних витрат і витрат на проживання;

2) Часткова стипендія;

3) Оплата навчання;

4) Оплата частини навчання.

Стипендія поширюється на такі галузі навчання: гуманітарні науки, бізнес та соціальні науки (економіка, політологія тощо).

Основні критерії отримання стипендії:

– відмінна академічна успішність;
– громадська діяльність.

Дедлайн: 10 липня 2018 р.

Детальніша інформація наведена за посиланням:

Відділ міжнародних зв’язків

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone