Стипендії на навчання в аспірантурі Клайпедського університету, Литва

KU logo

Клайпедський університет (Литва) надає стипендії громадянам країн Європейського економічного простору (Україна, Молдова, Грузія, Білорусь, Вірменія та Азербайджан), ЄС та Литви для навчання в аспірантурі протягом 2020-2024 рр. Окремо виділено напрямок досліджень «Екологія та науки про навколишнє середовище».

Тему дослідницького проекту слід обирати зі списку тем дисертацій, наведеному на сайті програми. Дослідницький проект має бути написаний англійською мовою і не повинен перевищувати шести сторінок формату А4, включаючи зображення та перелік посилань.

Правила прийому заявок та критерії вибору:

1. Право на вступ мають особи зі ступенем магістра або еквівалентною кваліфікацією.
  2. Кандидати мають взяти участь у зустрічі для співбесіди. Комітет складає рейтинговий список заявників на основі сукупного балу, який складається з критеріїв оцінки та результатів співбесіди.

Критерії: 1. Оцінка дослідницького проекту, 2. Оцінка співбесіди, 3. Середній бал у дипломі (додатку), 4. Оцінка фінального проекту, 5. Додаткові бали: оцінка науково-дослідних публікацій.

Суму стипендії можна дізнатися в організаторів програми. Плата за подання анкети та супровідних документів складає 50 євро.

Термін подання заявки на участь у конкурсі: 01 вересня 2020 р. – 14 вересня 2020 р.

Більш детальна інформація представлена на сторінці програми: