Стипендії на навчання в аспірантурі в Німеччині

logo_zef

Програмою післядипломного навчання, пов’язаною з розвитком (Development-Related Postgraduate Course program) Німецької служби академічних обмінів (DAAD) надаються стипендії для кандидатів із країн з економікою, що розвивається. Боннська міжнародна вища школа досліджень розвитку (BIGS-DR) пропонує програми докторантури в ZEF. Школа належить до Боннського університету і пропонує міжнародні аспірантські програми. Стипендію можна отримати на навчання на будь-який аспірантській програмі школи.

Розмір грант залежить від проекту і може бути від 5 000 до 20 000 євро.

Навчання англійською мовою.

Вимоги до кандидатів:

• необхідно мати мінімум 2 роки професійного досвіду роботи;
  • вимагається володіння англійською мовою (IELTS – 6.0; TOEFL internet-based – 80);
  • кандидати, які проживали (ють) в Німеччині або перебували в Німеччині 15 місяців і більше, не можуть подавати заявку.

Заявку можна подати через сайт DAAD, посольство Німеччини або представництво DAAD. Також заявку можна подати онлайн.

Кандидатам необхідно відправити 1 копію заявки на стипендію DAAD та 1 копію заявки на вступ до BIGS-DR безпосередньо в університет (BIGS-DR).

Дедлайн: 31 серпня 2018.

Подробиці на сайті організаторів.

Відділ міжнародних зв’язків

Share on Facebook2Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone