Стипендії на навчання в Університеті Роттердама

ErasmusUniRoterdam_images

Талановитим студентам, які здобувають ступінь бакалавра або магістра, надається можливість навчання в Еразмус Університеті Роттердама, Нідерланди, з отриманням стипендії на будь-якому факультеті. Ця стипендіальна програма Освітнього фонду Еразмус створена для того, щоб обдаровані студенти з усього світу, яким буде потрібна фінансова допомога під час навчання, могли здобувати освіту у престижному університеті з подальшим просуванням по життю і становленням висококваліфікованим фахівцем у певній сфері.

Стипендія складає 3000 євро. Претендувати на отримання стипендії можуть тільки студенти, які доведуть виняткові академічні знання і добре володіння англійською, а також потребу у фінансовій підтримці.

Дедлайн: 01 квітня 2018 р.

Детальніша інформація наведена за посиланнями:

https://www.science-community.org/en/node/188269 та ihs.nl

Відділ міжнародних зв’язків

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone