Стипендії Німецького федерального екологічного фонду для випускників університетів

dbu_website

Німецький федеральний екологічний фонд (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU), що базується в м. Оснабрюк, забезпечує стипендіальну програму з 19 країнами (Болгарією, Естонією, Латвією, Литвою, Польщею, Румунією, Словаччиною, Чехією, Україною та ін.) у Центральній та Східній Європі. Мета програми – дати можливість випускникам університету здобути подальшу професійну кваліфікацію для вирішення завдань із захисту навколишнього середовища та охорони природи у своїх країнах.

Стипендія має тривалість від шести до дванадцяти місяців і включає інтенсивний курс німецької мови протягом кількох тижнів. Приймаючими установами в Німеччині можуть бути університети, науково-дослідні інститути, компанії чи асоціації.

Вимоги щодо подання заявки та умови стипендії можна знайти на сторінці програми https://www.dbu.de/stipendien_international, а також у буклетах, що додаються (нім., англ.).

З 2017 року Фонд DBU підтримує також молодих випускників університетів з України. За цей час було призначено вже 21 стипендію.

Кінцевий термін подачі заявок – щорічно завжди 5 березня та 5 вересня.

Відділ міжнародних зв’язків.