Стипендії на навчання у ВНЗ Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік

flag_moldova

Відповідно до ст. 6 Протоколу про співробітництво між Міністерством освіти Республіки Молдова і Міністерством освіти і науки України на 2016-2017, 2017- 2018, 2018-2019 навчальні роки, громадянам України надаютьсястипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури в вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік.

У 2017 р. Міністерством освіти Республіки Молдова, за рахунок коштів держбюджету Молдови, буде виділено 34 місця на навчання громадян України, у т.ч. молдавського походження, у ВНЗ Молдови, з яких 22 – за освітніми програмами ліценціату (1-й рівень навчання), 10 – за освітніми програмами магістратури та 2 – на навчання в докторантурі.

Спеціальності, за якими проводитиметься навчання, включають: інформаційні технології, бізнес та управління, технологію продовольчих товарів, фінанси і банки, фізику та ін. Навчання здійснюватиметься румунською і російською мовами. Кандидати, які не володіють мовою навчання, можуть бути зараховані на підготовчі відділення.

Перелік необхідних документів:

  • Анкета встановленого зразка (українською мовою);
  • Анкета встановленого зразка, заповнену друкованими літерами з прикріпленою фотокарткою (російською мовою);
  • Копії сторінок українського паспорта з місцем реєстрації;
  • Копії документів про освіту. Документи мають бути перекладені на румунську/російську мову і нотаріально завірені. Студенти, які навчаються мають подати ще виписку з залікової книжки;
  • Мотиваційний лист (українською або англійською мовами);
  • Навчальний план/проект дослідження (для аспірантів);
  • Список опублікованих наукових робіт на румунській/російській мові (для аспірантів).

Більш детальна інформація (перелік ВНЗ Республіки Молдова, спеціальності та ін.) знаходитьсяу Листі МОН України та інформаційному бюлетені.

Заявки приймаютьсядо 30 червня 2017 року.

Share on Facebook4Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone