Студенти ОДЕКУ відвідали Одеський історико-краєзнавчий музей

Музей

24 вересня  2018 р.  студенти  гр. ГМ-18,  У-18, ПУА-18 під керівництвом старшого викладача Краснянської Н.Д., Слободянюк О.Р. відвідали Одеський історико-краєзнавчий музей .

IMG_20180924_140220

Зібрання музею вважається одним з кращих в Україні за змістом та історико-культурним значенням. Збільшене плідною збирацькою та науково-дослідною роботою співробітників музею впродовж 50 років його існування, воно налічує близько 120 тисяч цінних і оригінальних музейних предметів.

IMG_20180924_141338

Серед них – документи, підписані О. де Рібасом, О. Ланжероном, Г. Потьомкіним, О. Суворовим, П. Зубовим, М. Кутузовим; архітектурні й інженерні проекти Ж. Гайюї, Ф. Фраполлі, Ф. Боффо, Г. Торічеллі, Ф. Моранді, Ф. Гонсіоровського, А. Бернардацци, Л. Влодека, Ю. Дмітренка, О. Мінкуса; графічні роботи Л. Кассаса, К. Боссолі, Ф. Гросса, Ю. Берндта; портретний живопис XVIII – початку XX ст. кисті А. Моклаковського, Є. Буковецького, Н. Кузнецова, Р. Честаховського, Д. Крайнєва; колекції ікон, зброї і предметів побуту, цікаві нумізматичні й картографічні матеріали.
Студенти  ознайомились з експозиціями: «Історія міста і краю з середини XIII ст. до 1917 р., або Стара Одеса».  Вони  добре сприйняли виставки, присвячені видатним подіям історії краю, творчості одеських художників, яскравим історичним особам. Студенти ставили цікаві запитання лектору.
Відвідання музею можна порівняти із захоплюючою подорожжю в минуле Українського Причорномор’я!

IMG_20180924_150319 IMG_20180924_151249

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone