Студенти та аспіранти ОДЕКУ прослухали лекцію польського викладача Лодзького технологічного університету

20170922_145542_1

22 вересня 2017 р.  до Одеського державного екологічного університету із лекцією завітав д-р інж. Анджей Рихлік, к.т.н., ст. викладач кафедри інформатики Лодзького технологічного університету, віце-президент Палати «Спілка кабельного телебачення» Республіки Польща.

Представив Д-ра А. Рихліка доцент кафедри інформаційних технологій ОДЕКУ Станіслав Сергійович Великодний та завідувач кафедри інформаційних технологій Світлана Дмитрівна Кузніченко.

Студенти та аспіранти Факультету комп’ютерних наук ОДЕКУ прослухали лекцію на тему: «Можливості використання промислових інформаційних технологій у побутових системах», в якій висвітлювались такі питання, як складні системи для промислової автоматики, «розумний» будинок, «розумне» місто, системи M2M (Machine to Machine) та IoT (Інтернет речей), побудова найкращого технологічного рішення щодо «Інтернет речей», протоколи передачі даних, існуючі системи IoT для різних пристроїв комунікації, технологічні та юридичні завдання в цій сфері на найближче майбутнє та ін.

Лекція викликала жваву зацікавленість у слухачів, які після завершення презентації взяли участь у дискусії та запросили Д-ра А. Рихліка ще раз приїхати до Університету з наступними лекціями. Зацікавленість у подальшій співпраці викликана й тим, що Одеський державний екологічний університет приймає активну участь у реалізації європейського освітнього проекту ERASMUS+ «Адаптивне навчальне середовище для забезпечення компетенцій в галузі впливу місцевої погодних умов, якості повітря та клімату на економіку та соціум (ECOIMPACT)» 561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP щодо включення в освітні програми вивчення систем IoT.

Share on Facebook17Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone